Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mp3player Creative Commons License 2012-03-03 17:50:17 12617

Én nem érzem korrektnek az Artwork árait, így inkább veszek külfödről, más módszerrel, más terméket. Ha jobb áron lenne, Nodal Ninja lett volna.

Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2012-03-03 16:50:45 12614

ÁFA akkor is rájönne. De mindegy, úgyse szállítanak. Mondják, a helyi kereskedőktől vegyük. Az Artwörktől vettem a Nodal Ninját, a többi kiegészítőjét, mint pl. a múltkor említett T-adaptert angol-német-holland kereskedőktől, és már náluk sem az amerikai árakkal kell számolni, természetesen. Nemhogy az akciós amerikai árakkal. Megnéztem most két helyen, 228 GBP vagy 199 EUR a NN 3 MKII.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!