Keresés

Részletes keresés

maxusdrago Creative Commons License 2012-03-03 18:34:53 19325

Szep cica,es biztos halas is a sok gondoskodasert amit toled kap, jo egeszseget es  meg sok-hosszu boldog eveket kivanunk !!!

A hozzászólás:
nemesvarazs Creative Commons License 2012-03-03 04:22:29 19324

Ő az a cica akit el akartak altatni,mert nagyon beteg volt.Vesekővel műtötték,eszi a gyógytápot,és nagyon jól érzi magát.

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-02 18:31:04 19323

Nagyon szép Kyra. Ténleg, hogy lehet az hogy valaki így bánjon egy állattal? Ha rosszat csinál, Én is rászólok hangosan, dehát megütni eszembe sem jutna.   Az Én cicámat is Kyrának hívják, hirtelen azt hittem, hogy róla van szó!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!