|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2012-03-02 18:49:55
|
367
|
Ejj hát nemakartalak én kioktatni,távoláljon tőlem.Szkennelj bátran gondolom tudod mik érdekelnek benünket. |
|
Előzmény:
 |
pálinkás-doszi
2012-03-01 19:23:28
|
365
|
Tisztában vagyok hogy a metén ammónia stb, üvegházhatású gáz roncsolja a környezetet. Speciel pont ez tanulom éjjel nappal úgyhogy tudom mit és hogy. Egyébként ez nem nagy mennyiség lenne. Mivel pont hogy kísérleti szinten 4 literes erjesztő tartáj lenne amibe max 2 liternyi anyag és pár liter víz. Tudom hogy 1 kg jóféle trágya iszap stb termel rendesen gázt. De hát ha bele gondolsz, inkább az eregessen kifele mint hogy a rendszert szét robbantsa. Jó esetemben nem nagy kár lenne, házilag barkácsolt CO2 felfogó felülettel erjesztő és gyűjtő tartállyal. 1 óra összedobni, tömítések pedig kicsit több ;).
U.I:
A gáztermelődés hidegben nem indul be, hő kell hozzá, minél nagyobb annál gyorsabb a lebomlás és egyben a gázfejlődés.
Ilyen hidegekbe még a lebontó bacik se akarnak tevékenykedni.
Ha belegondolunk nekik is megfelelő körülményekre van szükség az élethez, mint az embernek. :D
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|