Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-03-02 18:49:55 367

Ejj hát nemakartalak én kioktatni,távoláljon tőlem.Szkennelj bátran gondolom tudod mik érdekelnek benünket.

Előzmény:
pálinkás-doszi Creative Commons License 2012-03-01 19:23:28 365

Tisztában vagyok hogy a metén ammónia stb, üvegházhatású gáz roncsolja a környezetet. Speciel pont ez tanulom éjjel nappal úgyhogy tudom mit és hogy. Egyébként ez nem nagy mennyiség lenne. Mivel pont hogy kísérleti szinten 4 literes erjesztő tartáj lenne amibe max 2 liternyi anyag és pár liter víz. Tudom hogy 1 kg jóféle trágya iszap stb termel rendesen gázt. De hát ha bele gondolsz, inkább az eregessen kifele mint hogy a rendszert szét robbantsa. Jó esetemben nem nagy kár lenne, házilag barkácsolt CO2 felfogó felülettel erjesztő és gyűjtő tartállyal. 1 óra összedobni, tömítések pedig kicsit több ;).

U.I:

A gáztermelődés hidegben nem indul be, hő kell hozzá, minél nagyobb annál gyorsabb a lebomlás és egyben a gázfejlődés. 

Ilyen hidegekbe még a lebontó bacik se akarnak tevékenykedni. 

Ha belegondolunk nekik is megfelelő körülményekre van szükség az élethez, mint az embernek. :D

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!