Keresés

Részletes keresés

nemesvarazs Creative Commons License 2012-03-03 04:22:29 19324

Ő az a cica akit el akartak altatni,mert nagyon beteg volt.Vesekővel műtötték,eszi a gyógytápot,és nagyon jól érzi magát.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-02 18:31:04 19323

Nagyon szép Kyra. Ténleg, hogy lehet az hogy valaki így bánjon egy állattal? Ha rosszat csinál, Én is rászólok hangosan, dehát megütni eszembe sem jutna.   Az Én cicámat is Kyrának hívják, hirtelen azt hittem, hogy róla van szó!

Előzmény:
ninnya7 Creative Commons License 2012-03-02 09:20:19 19322

Istenem hogy lehet megütni egy cicát??? Gyönyörű Kyra :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!