|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-03-02 18:31:04
|
19323
|
Nagyon szép Kyra. Ténleg, hogy lehet az hogy valaki így bánjon egy állattal? Ha rosszat csinál, Én is rászólok hangosan, dehát megütni eszembe sem jutna. Az Én cicámat is Kyrának hívják, hirtelen azt hittem, hogy róla van szó! |
|
A hozzászólás:
 |
ninnya7
2012-03-02 09:20:19
|
19322
|
Istenem hogy lehet megütni egy cicát??? Gyönyörű Kyra :) |
|
Előzmény:
 |
nemesvarazs
2012-03-02 04:57:53
|
19320
|
Kyra már teljesen jól van,és már bátor cica.Remélem elfelejtette az előző gazdi veréseit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|