Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-03-02 18:31:04 19323

Nagyon szép Kyra. Ténleg, hogy lehet az hogy valaki így bánjon egy állattal? Ha rosszat csinál, Én is rászólok hangosan, dehát megütni eszembe sem jutna.   Az Én cicámat is Kyrának hívják, hirtelen azt hittem, hogy róla van szó!

A hozzászólás:
ninnya7 Creative Commons License 2012-03-02 09:20:19 19322

Istenem hogy lehet megütni egy cicát??? Gyönyörű Kyra :)

Előzmény:
nemesvarazs Creative Commons License 2012-03-02 04:57:53 19320

Kyra már teljesen jól van,és már bátor cica.Remélem elfelejtette az előző gazdi veréseit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!