|
|
|
|
 |
v_peti
2012-03-01 19:23:19
|
906
|
Régebben rá volt írva, hogy CO2 tartalom x gramm/liter. Ca. 7 gramm volt benne régen.
|
|
A hozzászólás:
 |
zlota
2012-03-01 19:15:08
|
905
|
Nincs ráírva!Én is megnéztem, de nem találom rajta!
Persze ha te megtudod, kérlek írd meg, mert már irtam a Coca-Colának is, de sajnos nem jött válasz... |
|
Előzmény:
 |
v_peti
2012-02-29 22:54:31
|
904
|
Nekem nem tűnt fel. Csökkentették volna a szénsavartalmat? Nem gondoltam volna... Majd megnézem, hogy mi van az oldalára írva, mert rá van írva, hogy széndioxid-tartalom X gramm/liter. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|