Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2012-03-01 19:23:19 906

Régebben rá volt írva, hogy CO2 tartalom x gramm/liter. Ca. 7 gramm volt benne régen.

 

A hozzászólás:
zlota Creative Commons License 2012-03-01 19:15:08 905

Nincs ráírva!Én is megnéztem, de nem találom rajta!

Persze ha te megtudod, kérlek írd meg, mert már irtam a Coca-Colának is, de sajnos nem jött válasz...

Előzmény:
v_peti Creative Commons License 2012-02-29 22:54:31 904

Nekem nem tűnt fel. Csökkentették volna a szénsavartalmat? Nem gondoltam volna... Majd megnézem, hogy mi van az oldalára írva, mert rá van írva, hogy széndioxid-tartalom X gramm/liter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!