Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2012-06-28 00:42:37 908

Régebben is másnapra el szokott tűnni a szénsav....

v_peti Creative Commons License 2012-02-29 22:54:31 904

Nekem nem tűnt fel. Csökkentették volna a szénsavartalmat? Nem gondoltam volna... Majd megnézem, hogy mi van az oldalára írva, mert rá van írva, hogy széndioxid-tartalom X gramm/liter.

A hozzászólás:
zlota Creative Commons License 2012-02-28 19:07:22 903

Nem vette észre valaki rajtunk kívül, hogy alig van mostanában a Coca-colában szénsav?

Már kibontáskor sem akar igazán kifutni, de ha reggel kibontod, este már akárhogy zárod vissza csak a cukros lét lehet inni.

Tiszta rossz szénsav nélkül!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!