|
|
|
|
 |
v_peti
2012-06-28 00:42:37
|
908
|
Régebben is másnapra el szokott tűnni a szénsav.... |
|
 |
v_peti
2012-02-29 22:54:31
|
904
|
Nekem nem tűnt fel. Csökkentették volna a szénsavartalmat? Nem gondoltam volna... Majd megnézem, hogy mi van az oldalára írva, mert rá van írva, hogy széndioxid-tartalom X gramm/liter. |
|
A hozzászólás:
 |
zlota
2012-02-28 19:07:22
|
903
|
Nem vette észre valaki rajtunk kívül, hogy alig van mostanában a Coca-colában szénsav?
Már kibontáskor sem akar igazán kifutni, de ha reggel kibontod, este már akárhogy zárod vissza csak a cukros lét lehet inni.
Tiszta rossz szénsav nélkül! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|