Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-26 21:41:36 6852

Nálam havazik, ezért is voltam tegnap Olaszba egy fagyira :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-26 19:12:58 6850

Itt nem esett, sőt, a vadgesztenyefáknál már rügyfakadás is látszik.

 

 

                                                                         

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!