|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2012-02-25 00:02:20
|
432
|
Hát én nem nagyon vagyok ebben penge, de a "sima" Extreme nekem kicsit gyanús. Ilyet mintha évek óta már nem is gyártanának.
Ilyen értelemben az ára logikus, hogy ennek a legalacsonyabb, akkor viszont a sebesség adat nem stimmelhet...
Én a helyedben azt hiszem maradnék az Extreme III-as szériánál.
Típusokat illetően, Sandisk (Extreme II és III) mellett használtam még Kingstont és PQ1-et, egyikkel sem volt semmi problémám. |
|
Előzmény:
 |
FotFeri
2012-02-14 13:45:22
|
431
|
Sziasztok!
Kérlek segítsetek! CF kártya vásárlás előtt állok (Nikon D700). Eddig kicsi Sandisk Extrem III kártyákat használtam, melyek írási és olvasási sebessége 30MB/s. Az ExtremIV 40MB/s szerintem irreálisan drága. A sima Extrem 60MB/s és mégis a "lgolcsóbb". Mi az amit félreértek az utóbbi kártyánál?
Mit ajánlanátok, ha mégis olcsóbbat, de azért megbízhatót keresek 8GB méretben.
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|