Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2012-02-25 00:02:20 432

Hát én nem nagyon vagyok ebben penge, de a "sima" Extreme nekem kicsit gyanús. Ilyet mintha évek óta már nem is gyártanának.

Ilyen értelemben az ára logikus, hogy ennek a legalacsonyabb, akkor viszont a sebesség adat nem stimmelhet...

 

Én a helyedben azt hiszem maradnék az Extreme III-as szériánál.

 

Típusokat illetően, Sandisk (Extreme II és III) mellett használtam még Kingstont és PQ1-et, egyikkel sem volt semmi problémám.

Előzmény:
FotFeri Creative Commons License 2012-02-14 13:45:22 431

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! CF kártya vásárlás előtt állok (Nikon D700). Eddig kicsi Sandisk Extrem III kártyákat használtam, melyek írási és olvasási sebessége 30MB/s. Az ExtremIV  40MB/s szerintem irreálisan drága. A sima Extrem 60MB/s és mégis a "lgolcsóbb". Mi az amit félreértek az utóbbi kártyánál?

Mit ajánlanátok, ha mégis olcsóbbat, de azért megbízhatót keresek 8GB méretben.

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!