Keresés

Részletes keresés

maxusdrago Creative Commons License 2012-02-25 20:58:05 19318

Koszonjuk a dicsero szavakat!Maja egy brit kek ,(6 eves )ivartalanitott nosteny cicus.Kyrus is szep cica az biztos!Nekem nagyon tetszenek a Himalaja cicak is,talan egyszer lesz egy ilyen szepsegem is!Ezek az igezo kek szemek,engem elvarazsolt!                                                                                                                                                             

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-02-24 17:21:11 19311

Nagyon szép cicád van!

Brit kék?

Előzmény:
maxusdrago Creative Commons License 2012-02-24 16:45:44 19310

Szeretem igen ezt a forumot,es regota olvasoja vagyok ,sot ajnlottam mar mas brir cicasoknak akik mas forumon probaltak segiteget kerni ,mert sok hasznos es jo tanacsokat adtok!Eddig nem irtam mert angol gepem van nekem megfelel a kinti forumokon,de magyar oldalra nem szerencses ekezet nelkul irni(elnezest erte)angolul meg plane.Szoval Csibenyusz nem akartam kedved venni,csak reagaltam nem kell mellre szivni!(igaz, nem is te valszoltal)na de ez nem egy vita forum, hanam egy cicabarat klub es aki a cicajat szereti az rosszember...az en cicammal(Majaval) el is koszonok. Szep napot!!
                                                                                                                                                                                                                     

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!