Keresés

Részletes keresés

itzibitzi Creative Commons License 2012-02-24 23:27:39 19313

Dogonyoznivalo szep cicad van :)

 

Amugy van akit tenyleg zavar az ekezet nelkuli iras, de el kell fogadni, sokan vagyunk magyarok akik mas orszagban elnek. Nem nagy gond lenne a magyar ekezetkarakter letoltese, telepitese, de en szemelyszerint otthonra nem toltom le, mert volt, hogy valamilyen applikacio beadta a kulcsot es az egesz gepet ujra kellett telepiteni, meloban meg nem lehetseges. Ugyhogy aki elfogadja jo, aki nem ne olvassa...vagy kerje a kulfoldi belepesek letiltasat az Indexnel :)

 

 

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-02-24 17:21:11 19311

Nagyon szép cicád van!

Brit kék?

A hozzászólás:
maxusdrago Creative Commons License 2012-02-24 16:45:44 19310

Szeretem igen ezt a forumot,es regota olvasoja vagyok ,sot ajnlottam mar mas brir cicasoknak akik mas forumon probaltak segiteget kerni ,mert sok hasznos es jo tanacsokat adtok!Eddig nem irtam mert angol gepem van nekem megfelel a kinti forumokon,de magyar oldalra nem szerencses ekezet nelkul irni(elnezest erte)angolul meg plane.Szoval Csibenyusz nem akartam kedved venni,csak reagaltam nem kell mellre szivni!(igaz, nem is te valszoltal)na de ez nem egy vita forum, hanam egy cicabarat klub es aki a cicajat szereti az rosszember...az en cicammal(Majaval) el is koszonok. Szep napot!!
                                                                                                                                                                                                                     

Előzmény:
itzibitzi Creative Commons License 2012-02-23 21:43:08 19309

Ezek szerint Te is szereted olvasni a makkasokat :)

 

Na

.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!