|
|
|
|
 |
itzibitzi
2012-02-24 23:27:39
|
19313
|
Dogonyoznivalo szep cicad van :)
Amugy van akit tenyleg zavar az ekezet nelkuli iras, de el kell fogadni, sokan vagyunk magyarok akik mas orszagban elnek. Nem nagy gond lenne a magyar ekezetkarakter letoltese, telepitese, de en szemelyszerint otthonra nem toltom le, mert volt, hogy valamilyen applikacio beadta a kulcsot es az egesz gepet ujra kellett telepiteni, meloban meg nem lehetseges. Ugyhogy aki elfogadja jo, aki nem ne olvassa...vagy kerje a kulfoldi belepesek letiltasat az Indexnel :)
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-02-24 17:21:11
|
19311
|
Nagyon szép cicád van!
Brit kék? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
itzibitzi
2012-02-23 21:43:08
|
19309
|
Ezek szerint Te is szereted olvasni a makkasokat :)
Na
. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|