Keresés

Részletes keresés

itzibitzi Creative Commons License 2012-02-23 21:43:08 19309

Ezek szerint Te is szereted olvasni a makkasokat :)

 

Na

.

A hozzászólás:
maxusdrago Creative Commons License 2012-02-23 15:55:25 19306

Nekem megérte beregisztrálni,és majd én eldöntöm akarom e olvasni, de látom vagytok elegen akik egy "

nyelvet" beszéltek. makkások!!  

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-02-23 15:27:07 19304

Ha nem tetszik, akkor ne olvasd!

Ezért az egy hozzászólásért kár volt beregisztrálni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!