|
|
|
|
 |
Octi19
2012-02-23 19:54:53
|
19307
|
Tudod...:
|
|
 |
maxusdrago
2012-02-23 15:55:25
|
19306
|
Nekem megérte beregisztrálni,és majd én eldöntöm akarom e olvasni, de látom vagytok elegen akik egy "
nyelvet" beszéltek. makkások!! |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-02-23 15:27:07
|
19304
|
Ha nem tetszik, akkor ne olvasd!
Ezért az egy hozzászólásért kár volt beregisztrálni! |
|
Előzmény:
 |
maxusdrago
2012-02-22 20:42:58
|
19299
|
Szia!"Érdekes a szóhasználatod:makkád,kuty,LOL!??)Nekem kicsit" sokk"!csak ennyi... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|