Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-02-23 19:54:53 19307

Tudod...:

maxusdrago Creative Commons License 2012-02-23 15:55:25 19306

Nekem megérte beregisztrálni,és majd én eldöntöm akarom e olvasni, de látom vagytok elegen akik egy "

nyelvet" beszéltek. makkások!!  

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-02-23 15:27:07 19304

Ha nem tetszik, akkor ne olvasd!

Ezért az egy hozzászólásért kár volt beregisztrálni!

Előzmény:
maxusdrago Creative Commons License 2012-02-22 20:42:58 19299

Szia!"Érdekes a szóhasználatod:makkád,kuty,LOL!??)Nekem kicsit" sokk"!csak ennyi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!