|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-02-23 15:28:39
|
19305
|
Örülök, hogy egyre jobb a helyzet. Legalább kipróbáltad, hogy a dolog működőképes, akár egy másik macska, akár ha egy kutyus kerül a cicád mellé. |
|
A hozzászólás:
 |
Csibenyusz
2012-02-23 13:32:55
|
19303
|
Köszi. A stratégia az az, hogy minden nap kicsit egyre többet hagyom őket egy légtérben.
Természetesen állandó felügyelet mellett... Eddig működik. :) Sajnos nem lesz túl hosszú barátság, mert már
csak pár napot lesz nálam a kiskutya... viszont bebizonyosodott hogy működhet!!
|
|
Előzmény:
 |
itzibitzi
2012-02-22 20:57:14
|
19300
|
Szerintem nagyon jol csinalod :)
Probalkozzal hosszabbideig, pl. egy delutan mikor otthon vagytok eggyutt hagyni. Szerintem nagyon szep makka-kutty baratsag lessz belole :)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|