Keresés

Részletes keresés

RhB Creative Commons License 2012-02-24 22:24:46 7302

Tényleg sanyarú sorsa lehet, de legalább könyvből megtudja, milyen az édes élet... :-)

A hozzászólás:
-mosómasa Creative Commons License 2012-02-23 12:54:21 7300

Sziasztok! Bocsánat, hogy csak így beesek ide. Ennek a fórumnak az indulásánál jártam itt párszor, és most segítséget szeretnék kérni Tőletek! Ősszel hozzánkszegődött egy kiscicalány, és már nem akartam megműttetni a hideg miatt, hisz még úgyis kicsi..... Nos, december 3-án meg is lepett minket 4 gyönyörű babával... Szépen fel is nevelte őket, kettőnek már van új gazdája, de a másik gazdijelölt épp most lépett vissza, ezért sürgősen szerető otthont kell találnom nekik:

 

 

Ha van itt lyan, vagy tudtok valakiről, aki szeretettel be tudná fogadni őket, kérlek szóljatok!

 

Nekem egyébként egy bentlakó sanyarú sorsú sziámi "kisfiam" van:)

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!