|
|
|
|
 |
RhB
2012-02-24 22:24:46
|
7302
|
Tényleg sanyarú sorsa lehet, de legalább könyvből megtudja, milyen az édes élet... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
-mosómasa
2012-02-23 12:54:21
|
7300
|
Sziasztok! Bocsánat, hogy csak így beesek ide. Ennek a fórumnak az indulásánál jártam itt párszor, és most segítséget szeretnék kérni Tőletek! Ősszel hozzánkszegődött egy kiscicalány, és már nem akartam megműttetni a hideg miatt, hisz még úgyis kicsi..... Nos, december 3-án meg is lepett minket 4 gyönyörű babával... Szépen fel is nevelte őket, kettőnek már van új gazdája, de a másik gazdijelölt épp most lépett vissza, ezért sürgősen szerető otthont kell találnom nekik:

Ha van itt lyan, vagy tudtok valakiről, aki szeretettel be tudná fogadni őket, kérlek szóljatok!
Nekem egyébként egy bentlakó sanyarú sorsú sziámi "kisfiam" van:)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|