Szia! Ime a beszámoló: 4. napja nyomjuk a kutya-macska témát. A Lakás 2 részre van szeparálva, a felmoshatósabbik felében a kutty, macsek meg velünk a nappali-hálóban almostul, tálkástul stb.
Első nap mikor csak a hangokat hallotta teljesen kikészült szegény, bevetette magát az ágy alá és egy napig ki sem jött. Aztán 2. nap gondoltam űzzünk szellemet és bevittem hozzá a kutyust
az ölemben "megmutatni". Na ekkor megnyugodott, gondolom látta hogy simán lepofozható méret.. :) Azóta naponta többször beviszem az ebet, most már szaladgál a nappaliban és eljutottunk odáig
hogy egy fújás nélkül létrejött az egymás orrát megszagolós kontakt!! Ma volt a legaranyosabb, mert amint behoztam a kicsit, macsek már rögtön körénk gyűlt, (szinte várta!!) aztán mikor letettem a kutyust rögtön odament hozzá,
majd egy darabig egymással szemben álltak, aztán a kicsi belelkesedett elkezdett haverkodni, nyomulni, macsek hátrált... majd felugrott a fotelra. Kutyus figyelmét rögtön lekötötte a szőnyegcibálás, így véget is ért a nagy barátkozás... Hát eddig ennyi. :) Bevallom teljesen pozitivan csalódtam ebben az egészben (eddig!!) :) Majd ha lesz valami jó képem róluk (amin együtt vannak) teszek fel! |