|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-02-23 15:27:07
|
19304
|
Ha nem tetszik, akkor ne olvasd!
Ezért az egy hozzászólásért kár volt beregisztrálni! |
|
 |
Csibenyusz
2012-02-23 13:30:38
|
19302
|
Ezért tényleg megérte beregisztrálni.... |
|
 |
itzibitzi
2012-02-22 20:58:17
|
19301
|
Akinek nem tetszik ne olvassa, hogy ne sokkolja. Csak ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
maxusdrago
2012-02-22 20:42:58
|
19299
|
Szia!"Érdekes a szóhasználatod:makkád,kuty,LOL!??)Nekem kicsit" sokk"!csak ennyi... |
|
Előzmény:
 |
Csibenyusz
2012-02-21 09:13:12
|
19298
|
Nagyon szép a makkád! A fürdőszobás az LOL!!! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|