Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sztyuiphoto Creative Commons License 2012-02-21 20:21:17 24599

Új felhasználót kellett regisztrálnom, olyan régen voltam már itt:D

Szóval én is most ezt a Fényképész és Fotótermék kereskedőt nyomom, én nem a drága felnőttképzésre jelentkeztem,hanem a 2 éves, nappali képzésre, ez ingyenes, már másfél éve itt vagyok, és májusban meg is lesz a papírom!:)

Vannak előnyei és hátrányai is a dolognak, ha valakit érdekel részletesebben az iskola, akkor szívesen mesélek róla a március 15-i talin!;)

Előzmény:
Flowersoft Creative Commons License 2012-02-17 20:58:24 24592

Fényképész és fototermék-kereskedő, OKJ-s képzés.

A nappali tagozatos iskola levelező ("felnőtt") változata, az a bizonyos "oktatás" amiről a fórumban van szó az utóbbi napokban.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!