Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-21 18:50:40 4973

Zandio énrám még legénykorában tett mély benyomást, amikor 2006. januárjában ő mutatta be  a nagyközönségnek a caisse d epargne mezét. :-)

A hozzászólás:
caisse Creative Commons License 2012-02-21 17:07:53 4971

Megmondom őszintén Zandio nem volt rám nagy hatással(valószineleg azért mert nem rég óta ástam bele magam a csapat ügyeibe)Uran viszont az egyik nagy kedvencem volt részben származása miatt is,de egy kicsit megharagudtam rá hogy eligazolt.Viszont szerencsére érkezett egy másik fiatal kolumbiai aki talán még nála is tehetségesebb és nem mellesleg nagyon szimpatikus figura is.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-21 15:58:22 4969

Én jövök minden nap és várom a híreket. Leginkább azt várom, hogy mikor jelentik be, hogy Zandio és Uran visszajönnek. Milyen jók lennének a giro keretbe is, a fene vinné:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!