|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-21 18:50:40
|
4973
|
Zandio énrám még legénykorában tett mély benyomást, amikor 2006. januárjában ő mutatta be a nagyközönségnek a caisse d epargne mezét. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2012-02-21 17:07:53
|
4971
|
Megmondom őszintén Zandio nem volt rám nagy hatással(valószineleg azért mert nem rég óta ástam bele magam a csapat ügyeibe)Uran viszont az egyik nagy kedvencem volt részben származása miatt is,de egy kicsit megharagudtam rá hogy eligazolt.Viszont szerencsére érkezett egy másik fiatal kolumbiai aki talán még nála is tehetségesebb és nem mellesleg nagyon szimpatikus figura is. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-21 15:58:22
|
4969
|
Én jövök minden nap és várom a híreket. Leginkább azt várom, hogy mikor jelentik be, hogy Zandio és Uran visszajönnek. Milyen jók lennének a giro keretbe is, a fene vinné:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|