|
|
|
|
 |
gugugaga
2012-02-22 14:16:18
|
4977
|
Nagyon jó kis csapat lesz a Giron is, meg Lastrasra egyébként is az egy naposokon idén sztem érdemes lesz odafigyelni, a Tirreno-Adriaticon pedig top10 várományos. A Tour keret pedig eddig baromi erős, jön még hozzá gondolom majd Rui Costa és Kiryienka is. |
|
 |
Törölt nick
2012-02-21 15:58:22
|
4969
|
Én jövök minden nap és várom a híreket. Leginkább azt várom, hogy mikor jelentik be, hogy Zandio és Uran visszajönnek. Milyen jók lennének a giro keretbe is, a fene vinné:-( |
|
A hozzászólás:
 |
caisse
2012-02-21 15:33:27
|
4968
|
Unzue elég korán kiherdette a Giro előzetes keretét.Bruseghin és Visconti lesz a 2 kapitány,Beñat Intxausti, Pablo Lastras, Andrey Amador,Sergio Pardilla,és Ventoso alkotják a szűk keretet.A maradék 2 helyre Jose Herrada,Javi Moreno,Samoilau,Rui Costa(bár ő elsősorban a Tourra készül)és Nairo Quintana pályázik.Nekem ez elég ütős keretnek tűnik,Bruseghin,Pardilla,Intxausti,(Moreno, Quintana)a hegyekben elég erős 3-as(5-ös)lehet főleg ha Benat fejben is összeszedett lesz.Visconti,Ventoso,Lastras pedig nagyon alkothat a dimbes dombos terepen.A Touron eddig 5 "biztos" indulot nevezett a kapitány,Valverde,Cobo,Rojas,Plaza,Arroyo.Egyébként jár erre valaki?Mert ha nem feleslegesen nem koptatom az újjamat:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|