Keresés

Részletes keresés

bátyó Creative Commons License 2012-02-21 22:11:23 750

Kompakt fénycső?

3 db 23 W-os már elég jó fényt ad...

A hozzászólás:
lovasgeza Creative Commons License 2012-02-21 09:38:53 749

Sziasztok!

Nagy problémám van és lehet tudtok segíteni!
Pocsék a nappalimban a világítás, mindig is az volt de már elegem van belőle...
18,5 négyzetméter a szoba és 4 db GU10 izzó van a plafonon. Ezekből 2 db 50W-os spot, 2 db gagyi ledes ami semmit nem világít szinte.
Felépítettem a szobád Dialux-ban, pakolgatok be mindenféle lámpát de van néhány problémám:
-amelyik lámpák megvannak Dialuxban azok nem nagyon kaphatók boltban (neten sem)
-ha mégis kaphatók, méreg drágák
-amiket neten kinézek lámpákat, az semmi nincs Dialux-hoz
-semmilyen külön izzó nincs Dialux-hoz (pl, GU10, E14, E27)

Szóval amit szimulálok, azt nem tudom megvenni, amit meg tudnék venni, azt nem tudom szimulálni... Ötlet?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!