|
|
|
|
 |
bátyó
2012-02-21 22:11:23
|
750
|
Kompakt fénycső?
3 db 23 W-os már elég jó fényt ad... |
|
A hozzászólás:
 |
lovasgeza
2012-02-21 09:38:53
|
749
|
Sziasztok!
Nagy problémám van és lehet tudtok segíteni! Pocsék a nappalimban a világítás, mindig is az volt de már elegem van belőle... 18,5 négyzetméter a szoba és 4 db GU10 izzó van a plafonon. Ezekből 2 db 50W-os spot, 2 db gagyi ledes ami semmit nem világít szinte. Felépítettem a szobád Dialux-ban, pakolgatok be mindenféle lámpát de van néhány problémám: -amelyik lámpák megvannak Dialuxban azok nem nagyon kaphatók boltban (neten sem) -ha mégis kaphatók, méreg drágák -amiket neten kinézek lámpákat, az semmi nincs Dialux-hoz -semmilyen külön izzó nincs Dialux-hoz (pl, GU10, E14, E27)
Szóval amit szimulálok, azt nem tudom megvenni, amit meg tudnék venni, azt nem tudom szimulálni... Ötlet?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|