|
|
|
|
 |
itzibitzi
2012-02-22 20:57:14
|
19300
|
Szerintem nagyon jol csinalod :)
Probalkozzal hosszabbideig, pl. egy delutan mikor otthon vagytok eggyutt hagyni. Szerintem nagyon szep makka-kutty baratsag lessz belole :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
Csibenyusz
2012-02-21 09:12:22
|
19297
|
Szia! Ime a beszámoló: 4. napja nyomjuk a kutya-macska témát. A Lakás 2 részre van szeparálva, a felmoshatósabbik felében a kutty, macsek meg velünk a nappali-hálóban almostul, tálkástul stb.
Első nap mikor csak a hangokat hallotta teljesen kikészült szegény, bevetette magát az ágy alá és egy napig ki sem jött. Aztán 2. nap gondoltam űzzünk szellemet és bevittem hozzá a kutyust
az ölemben "megmutatni". Na ekkor megnyugodott, gondolom látta hogy simán lepofozható méret.. :) Azóta naponta többször beviszem az ebet, most már szaladgál a nappaliban és eljutottunk odáig
hogy egy fújás nélkül létrejött az egymás orrát megszagolós kontakt!! Ma volt a legaranyosabb, mert amint behoztam a kicsit, macsek már rögtön körénk gyűlt, (szinte várta!!) aztán mikor letettem a kutyust rögtön odament hozzá,
majd egy darabig egymással szemben álltak, aztán a kicsi belelkesedett elkezdett haverkodni, nyomulni, macsek hátrált... majd felugrott a fotelra. Kutyus figyelmét rögtön lekötötte a szőnyegcibálás, így véget is ért a nagy barátkozás... Hát eddig ennyi. :) Bevallom teljesen pozitivan csalódtam ebben az egészben (eddig!!) :) Majd ha lesz valami jó képem róluk (amin együtt vannak) teszek fel! |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2012-02-14 12:57:15
|
19294
|
Én még nem voltam ilyen helyzetben. Szerintem mindenképp össze lehet szoktatni őket. Úgy kezd, hogy felügyelet mellett, szagolgassák egymást, aztán szépen lehet tovább menni, ahogy látod hogy tetszenek egymásnak.
De vigyázz, a kutyusnak meglegyen minden oltása, és egészséges legyen, nehogy a macsek elkapjon valamit.
Majd írj, hogy mi történt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|