Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2012-02-20 20:41:32 97

http://elektronika.vatera.hu/muszerek_alkatreszek/egyeb/hofokszabalyzo_30_40c_pwm_230v_8a_1548693071.html

 

T. törpe !

 

Hát mit nem mondjak lebuktál  !

 

És még engem fenyegettél azzal , hogy kitiltatsz a Moderátorral  sztem téged kellene végérvényesen és nem vezetnél félre embereket .

Amit csinálsz a szakmai kuruzslás.

 

 

No comment.

A hozzászólás:
Istvan56 Creative Commons License 2012-02-20 18:54:32 96

Ha megkérhetlek megosztod a linket!

 

Előre is köszönöm.

 

 

István

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-20 17:34:21 95

Ezt az írást viccnek szántad a v@terán?

Ilyen szabályzót te soha sem fogsz tudni összedobni amíg ez a föld kerek.

 

"Ezt a szbályzót én fejlesztetem ki ezen van egy nagy poti ami finom hangolást tesz lehetővé meg van egy trimer ami széles határok kőzt szabályoz akár 60c is lehet abban az esetben a magy poti csucsa 60c onan 3c tud lefele szabályozi. Ez a szabályzó a fütést stabilam tartja Ezt lelzi a PWM mig a skét allású szbálzól a deállitot értéket tartvák de a hűtés üktet Ez felfűt es gyors fulzálással stabilan tartjaa beéllitot főt a fütőtesten ugy hogya tojás hőt figyeli . A beállítot értéket 0,01%belűl pontóssan hiszterézis mentessen tartja . egykektetőnek nagyon fontos a maghőt stabilan tartani. Huzatmentes helyen 0,001 tartja a beállitot értéket. - pittosi"


0,001 nem nagyképűség (hanta) netovábbja az ilyen írás?


És tényleg nem üzletszerűen csinálod:

 Darabszám alapú kedvezmény -- 10 db vagy több termék rendelése esetén :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!