|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Istvan56
2012-02-20 18:54:32
|
96
|
Ha megkérhetlek megosztod a linket!
Előre is köszönöm.
István |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-20 17:34:21
|
95
|
Ezt az írást viccnek szántad a v@terán?
Ilyen szabályzót te soha sem fogsz tudni összedobni amíg ez a föld kerek.
"Ezt a szbályzót én fejlesztetem ki ezen van egy nagy poti ami finom hangolást tesz lehetővé meg van egy trimer ami széles határok kőzt szabályoz akár 60c is lehet abban az esetben a magy poti csucsa 60c onan 3c tud lefele szabályozi. Ez a szabályzó a fütést stabilam tartja Ezt lelzi a PWM mig a skét allású szbálzól a deállitot értéket tartvák de a hűtés üktet Ez felfűt es gyors fulzálással stabilan tartjaa beéllitot főt a fütőtesten ugy hogya tojás hőt figyeli . A beállítot értéket 0,01%belűl pontóssan hiszterézis mentessen tartja . egykektetőnek nagyon fontos a maghőt stabilan tartani. Huzatmentes helyen 0,001 tartja a beállitot értéket. - pittosi"
0,001 nem nagyképűség (hanta) netovábbja az ilyen írás?
És tényleg nem üzletszerűen csinálod:
Darabszám alapú kedvezmény -- 10 db vagy több termék rendelése esetén :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|