Keresés

Részletes keresés

suprsoniqs Creative Commons License 2012-02-20 19:33:37 6563

Miért, és a rendszergazdaság szerinted jó meló? Lennél szívesen rendszergazda? Arra buknak a nők? :D Persze az se mindegy, hol, és elég tág fogalom, vannak érdekes rendszerek is, de azokhoz ugyanúgy folyamatosan és sokat kell tanulni, na meg szerencse (és protkó) kérdése, hogy azokhoz kerülsz, vagy húzhatod a kábelt, meg állítgathatod be a nyomtatót, meg ilyen szarok.

A hozzászólás:
Sanvean Creative Commons License 2012-02-19 22:22:49 6551

Informatika alatt nem csak a szoftvermérnökséget kell érteni... vannak azért alsóbb szintjei is a dolognak, amivel el lehet karistolni. (Sok 'rendszergazda' hirdetést látok.)

 

Könyvelő? A többségük szerintem szoftverrel dolgozik.

Ne kiskerre gondolj. Ha külkereskedelemről beszélünk például, akkor nem a sarki ABC fog eladni 10 kiló burgonyát Ausztriának... hanem multik csencselnek. (Javarészt a multik miatt döglik a kis hal.)

Előzmény:
suprsoniqs Creative Commons License 2012-02-19 19:52:25 6546

Infós szakma kőkemény, folyamatos változás alatt van, never ending under construction. És olyan szakmai háborúk mennek, fejlesztési irányvonalak csatáznak konkrétan összehasonlítható számok nélkül, tisztára mint a politikában. Aki jobban el tudja adni magát, akinek a dumája jobban hangzik, az nyer. Meg aki jobban fekszik a nagyfejűeknél... pofára adják a lehetőségeket. Mesélhetnék még, de erről inkább itt nem. Viszont hogy semmi stabilitás nincs benne, se nagyoknál, se kicsiknél, az biztos.

Pénzügy se egyszerű ilyen hektikusan változó jogszabályok mentén, egy könyvelő ma vért hugyozik, hogy tartani tudja a lépést. Kereskedelem se, boltok nyitnak-zárnak... ezeket én közvetlenül látom, te nem?

Bár lenne igazad, vagy lehet, tényleg csak én vagyok ilyen rossz paszban (ez nem lehet, hanem biztos).

Kicsit elkalandoztál...

Így megy ez, ha futtatom az eszmét. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!