Nekem évek óta p. szabályzóm van nem titok sokan, jönnek hozzám kéréssel, hogy készítsek. Ha rossz, akkor mért kérik?
De itt nem reklám véget írtam a fórumra, hanem hogy segítsek.
Nekem semmi érdekeltségem sincs a következő cégekkel. PL masina, Mini-Max , román csoda
Az, hogy segítek valakinek Az jóindulat, amit az ISTVÁN56 művel velem az meg irigység.
Nem tudom mit keres ezen a csatornán biztos hiányom . Vissza mehetek !
A PWM szabályzó valóban 12000 http://www.keltetogep.hu/mm_geptipusok.htm
És nem szar .
Amit te csinálsz azt minősítsd!
A PWM szabályzó amit a fórumosok kérésére fejlesztetem ki 2000- és négy közt van attól függ melyik.
De lehet más szabályzót is értelmesen kielemezni .
De ez a mélyreható igazán tudományos felszólalás , amit te itt teszel , NEM IDE VALÓ:!
Ha ide valót nem tudsz írni, bölcsen hallgass!
Kérdezd meg a Fürjecskét hol van? + az a többtucat fórumozó, aki miattatok nincs már a fórumon.