Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-19 16:05:36 89

Ezt a fórumot én nyitotam . tehát joggal vagyok itt.

Te viszont, egy épitő hozzászólást se tettél ,viszont bomlasztasz  .

Mident elkővetsz ,hogy a másik nevét sárba taposd .Nem tudom neked ebbe mi a jó?

Nekem évek óta p. szabályzóm van nem titok sokan, jönnek hozzám kéréssel, hogy készítsek. Ha rossz, akkor mért kérik?

De itt nem reklám véget írtam a fórumra, hanem hogy segítsek.

Nekem semmi érdekeltségem sincs a következő cégekkel. PL masina, Mini-Max , román csoda

Az, hogy segítek valakinek Az jóindulat, amit az ISTVÁN56 művel velem az meg irigység.

Nem tudom mit keres ezen a csatornán biztos hiányom . Vissza mehetek !

A PWM szabályzó valóban 12000 http://www.keltetogep.hu/mm_geptipusok.htm

És nem szar .

Amit te csinálsz azt minősítsd!

A PWM szabályzó amit a fórumosok kérésére fejlesztetem ki 2000- és négy közt van attól függ melyik.

De lehet más szabályzót is értelmesen kielemezni .

De ez a mélyreható igazán tudományos felszólalás , amit te itt teszel , NEM IDE VALÓ:!

Ha ide valót nem tudsz írni, bölcsen hallgass!

Kérdezd meg a Fürjecskét hol van? + az a többtucat fórumozó, aki miattatok nincs már a fórumon.

A hozzászólás:
Istvan56 Creative Commons License 2012-02-19 15:25:51 87

Indoka ? Részemről elkövetett cselekedet?

 

A topikot tudomásom szerint senki nem használhatja üzletszerű kereskedésre-értékesítésre amit teszel , ha kéred linkelem ajánlataidat melyeket másoknak küldtél, nem beszélve az allias nick nevekről . Úgye nem szeretnéd ha megosztanám a többiekkel.

Szerintem hagyd abba megint te kezdted részemről ennyi ha nem provokálsz.

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-19 14:13:48 86

Ha a baromságot nem hagyod abba irok a moderátornak A fizika az fizika nézd meg Öveges müsorát és kiderül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!