|
|
|
|
 |
Istvan56
2012-02-19 15:25:51
|
87
|
Indoka ? Részemről elkövetett cselekedet?
A topikot tudomásom szerint senki nem használhatja üzletszerű kereskedésre-értékesítésre amit teszel , ha kéred linkelem ajánlataidat melyeket másoknak küldtél, nem beszélve az allias nick nevekről . Úgye nem szeretnéd ha megosztanám a többiekkel.
Szerintem hagyd abba megint te kezdted részemről ennyi ha nem provokálsz. |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-19 14:13:48
|
86
|
Ha a baromságot nem hagyod abba irok a moderátornak A fizika az fizika nézd meg Öveges müsorát és kiderül. |
|
Előzmény:
 |
Istvan56
2012-02-19 13:39:09
|
85
|
Ne vedd meg a jelentkező részéről ajánlott szutykot !!
Nem való semmire de az ára a végén egy tizes -ha nem hiszed linkelem az ajánlatokat , több topiklakót megetetett már , nézz körül a piacon . |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|