|
|
|
|
 |
fürj999
2012-02-19 16:03:53
|
88
|
Szevasztok
Azt, hogy milyen szabályozót csinál, nem tudom, de vettem már agyon dicsért szabályozót is és nem vát be. Szabályzott, de nagyon ingadozott a hőmérsklet a gépben. Abban gépben ahol elötte étermembrános szabályzó volt +- 0,2 fokkal. Az elektronikussal +- 0,4 c fok volt. A reklamációmra a felelet az volt, hogy nem cserélik, biztos a gép rossz.
Amit törpe ír ő korlátlan garanciát ad. Ő írta !
Mint írtam nem ismerem az ő szabályozóját, tehát ez nem is reklám.
Nagyon sok szabályozót árulnak, lehet válogatni. A piacon minőség egyedi az ára változó. |
|
 |
55törpe
2012-02-19 14:13:48
|
86
|
Ha a baromságot nem hagyod abba irok a moderátornak A fizika az fizika nézd meg Öveges müsorát és kiderül. |
|
A hozzászólás:
 |
Istvan56
2012-02-19 13:39:09
|
85
|
Ne vedd meg a jelentkező részéről ajánlott szutykot !!
Nem való semmire de az ára a végén egy tizes -ha nem hiszed linkelem az ajánlatokat , több topiklakót megetetett már , nézz körül a piacon . |
|
Előzmény:
 |
Vasika1984
2012-02-15 21:25:28
|
82
|
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó hőfokszabályozója, keltetőgépbe való?
email:monikaa18@freemail.hu
Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|