Keresés

Részletes keresés

fürj999 Creative Commons License 2012-02-19 16:03:53 88

Szevasztok

Azt, hogy milyen szabályozót csinál, nem tudom, de vettem már agyon dicsért szabályozót is és nem vát be. Szabályzott, de nagyon ingadozott a hőmérsklet a gépben. Abban gépben ahol elötte étermembrános szabályzó volt +- 0,2 fokkal. Az elektronikussal +- 0,4 c fok volt. A reklamációmra a felelet az volt, hogy nem cserélik, biztos a gép rossz. 

Amit törpe ír ő korlátlan garanciát ad. Ő írta !

Mint írtam nem ismerem az ő szabályozóját, tehát ez nem is reklám. 

Nagyon sok szabályozót árulnak, lehet válogatni. A piacon minőség egyedi az ára változó. 

55törpe Creative Commons License 2012-02-19 14:13:48 86

Ha a baromságot nem hagyod abba irok a moderátornak A fizika az fizika nézd meg Öveges müsorát és kiderül.

A hozzászólás:
Istvan56 Creative Commons License 2012-02-19 13:39:09 85

Ne vedd meg a jelentkező részéről ajánlott szutykot !!

 

Nem való semmire de az ára a végén egy tizes -ha nem hiszed linkelem az ajánlatokat , több topiklakót megetetett már , nézz körül a piacon .

Előzmény:
Vasika1984 Creative Commons License 2012-02-15 21:25:28 82

Sziasztok!

Valakinek nincs eladó hőfokszabályozója, keltetőgépbe való?

email:monikaa18@freemail.hu

Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!