|
|
|
|
 |
bátyó
2012-02-16 23:42:28
|
748
|
A kép megtévesztő.
Valójában kisebb a lámpa, mint amekkorának látszik.
Természetesen melegszik. Nem véletlenül bordás maga a lámpatest, hiszen a LED félvezető rétegében csak korlátozott hömérséklet engedhető meg. Valószínű, hogy a lákpaterst hőmérséklete nem haladja meg a 60 C-t.
Viszont az eldisszipált teljesítmény jóval kevesebb, mint az izzóé. Jelen lámpa nagyjából 10W-ot alakít hővé.
Persze sugároz is, de az sem összehasonlítható a wolfram szálas izzőval.
Azért azt ne hidd, hogy egy 100W-os halogén reflektor csak 700 lument tud. Kicsit vakítanak az adatokkal...
|
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|