|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-15 09:58:25
|
6822
|
Most már nincs olyan DSLR ami ne lenne jó, föleg egy Bridge után :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-02-15 03:05:58
|
6821
|
| Megnyugodtam, már azt hittem hogy valami olyan a tudásban amit még nem vettem észre. Pana Fz8 után nem vettem észre ezt, mert az egész gép új volt. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-14 09:18:00
|
6814
|
A fogása:-(
Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|