Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-15 09:58:25 6822

Most már nincs olyan DSLR ami ne lenne jó, föleg egy Bridge után :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-15 03:05:58 6821
Megnyugodtam, már azt hittem hogy valami olyan a tudásban amit még nem vettem észre. Pana Fz8 után nem vettem észre ezt, mert az egész gép új volt. :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 09:18:00 6814

A fogása:-(

Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!