|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Roadtrain
2012-02-14 11:25:59
|
6819
|
Nem az én fotóim,most találtam és szerintem nagyon jók,gondoltam megosztom veletek :)
Jégzajlás 2012 februárjábanMiután nem volt ritka a -20 fokos hideg sem, így a folyók elkezdtek befagyni. A Tisza helyenként teljesen befagyott és a Dunán is megindult a jégzajlás. A fotósok a zimankó ellenére is csapatostul, állványokkal vonultak a folyókhoz az úszó jégtáblákat fotózni.
A jégzajlás[...] Bővebben! Tovább » forrás: Blog.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|