Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 11:40:20 6820

Tényleg jófajták!

A hozzászólás:
Roadtrain Creative Commons License 2012-02-14 11:25:59 6819

Nem az én fotóim,most találtam és szerintem nagyon jók,gondoltam megosztom veletek :)

 

Jégzajlás 2012 februárjában

Miután nem volt ritka a -20 fokos hideg sem, így a folyók elkezdtek befagyni. A Tisza helyenként teljesen befagyott és a Dunán is megindult a jégzajlás. A fotósok a zimankó ellenére is csapatostul, állványokkal vonultak a folyókhoz az úszó jégtáblákat fotózni. A jégzajlás[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!