|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-14 11:05:35
|
6818
|
Persze hogy jó vétel a 1100D, föleg az ára miatt. De az is igaz, hogy 500D-t is már olcsón adják, pár ezer expóval meg már egy árban van az 1100D-vel.
Ha már kis költségvetés, akkor egy ikább egy jobb obit hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
bepi81
2012-02-14 10:55:55
|
6817
|
Nem hinném, hogy emiatt a gépet (1100D) ne lenne érdemes megvenni, mindössze ez egy amolyan ergonómiai bakinak felfogható dolog. Ettől még lehet vele jó minőségű képeket készíteni.
Tesómnak 500D-je van, használtam már én is, nagyon korrekt kis eszköz, amolyan Canon-osan egyértelmű. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|