Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 11:05:35 6818

Persze hogy jó vétel a 1100D, föleg az ára miatt. De az is igaz, hogy 500D-t is már olcsón adják, pár ezer expóval meg már egy árban van az 1100D-vel.

Ha már kis költségvetés, akkor egy ikább egy jobb obit hozzá.

A hozzászólás:
bepi81 Creative Commons License 2012-02-14 10:55:55 6817

Nem hinném, hogy emiatt a gépet (1100D) ne lenne érdemes megvenni, mindössze ez egy amolyan ergonómiai bakinak felfogható dolog. Ettől még lehet vele jó minőségű képeket készíteni.

Tesómnak 500D-je van, használtam már én is, nagyon korrekt kis eszköz, amolyan Canon-osan egyértelmű. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!