Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 10:39:15 6816

Ennyi jött le nekem is, de mivel nem használtam, igazán ez nem egy értékelhetö vélemény. A képminöség úgyis nagyrészt az objektíven múlik, majd legalább ennyire fontos a fotós, végül maga a váz.

Én így tapasztalatok nélkül inkább egy alig használt 500D-t vettem volna, mint egy 1100D-t, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok a használtak híve.

(Vagy ha valaki bátrabb akkor egy 50D-t, pár öregebb példány egész jó áron megcsiphetö (160-170 EFt), vagy 40D 120 körül)

A hozzászólás:
bepi81 Creative Commons License 2012-02-14 10:21:24 6815

Igen a fogása szerintem is elég gagyi. A Nikon pl. ezt igen jól megoldotta a D3100-nál, mert a markolat még ennél a belépő kis DSLR-nél is gumírozott, hogy ne csússzon. Az 1100D-vel az a bajom, hogy egyszerűen kicsúszik a kezemből a sima felületű műanyag burkolata miatt. 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 09:18:00 6814

A fogása:-(

Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!