|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-14 10:39:15
|
6816
|
Ennyi jött le nekem is, de mivel nem használtam, igazán ez nem egy értékelhetö vélemény. A képminöség úgyis nagyrészt az objektíven múlik, majd legalább ennyire fontos a fotós, végül maga a váz.
Én így tapasztalatok nélkül inkább egy alig használt 500D-t vettem volna, mint egy 1100D-t, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok a használtak híve.
(Vagy ha valaki bátrabb akkor egy 50D-t, pár öregebb példány egész jó áron megcsiphetö (160-170 EFt), vagy 40D 120 körül) |
|
A hozzászólás:
 |
bepi81
2012-02-14 10:21:24
|
6815
|
Igen a fogása szerintem is elég gagyi. A Nikon pl. ezt igen jól megoldotta a D3100-nál, mert a markolat még ennél a belépő kis DSLR-nél is gumírozott, hogy ne csússzon. Az 1100D-vel az a bajom, hogy egyszerűen kicsúszik a kezemből a sima felületű műanyag burkolata miatt. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-14 09:18:00
|
6814
|
A fogása:-(
Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|