|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-15 03:05:58
|
6821
|
| Megnyugodtam, már azt hittem hogy valami olyan a tudásban amit még nem vettem észre. Pana Fz8 után nem vettem észre ezt, mert az egész gép új volt. :) |
|
 |
bepi81
2012-02-14 10:21:24
|
6815
|
Igen a fogása szerintem is elég gagyi. A Nikon pl. ezt igen jól megoldotta a D3100-nál, mert a markolat még ennél a belépő kis DSLR-nél is gumírozott, hogy ne csússzon. Az 1100D-vel az a bajom, hogy egyszerűen kicsúszik a kezemből a sima felületű műanyag burkolata miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-02-14 09:18:00
|
6814
|
A fogása:-(
Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-13 21:53:08
|
6813
|
Mi benne az érdekes? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|