Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-15 03:05:58 6821
Megnyugodtam, már azt hittem hogy valami olyan a tudásban amit még nem vettem észre. Pana Fz8 után nem vettem észre ezt, mert az egész gép új volt. :)
bepi81 Creative Commons License 2012-02-14 10:21:24 6815

Igen a fogása szerintem is elég gagyi. A Nikon pl. ezt igen jól megoldotta a D3100-nál, mert a markolat még ennél a belépő kis DSLR-nél is gumírozott, hogy ne csússzon. Az 1100D-vel az a bajom, hogy egyszerűen kicsúszik a kezemből a sima felületű műanyag burkolata miatt. 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-14 09:18:00 6814

A fogása:-(

Ha már egyszerűbb belsőt kapott, legalább az 500D vázát megtarthatták volna. Így olyan kis gyerekjáték lett :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 21:53:08 6813

Mi benne az érdekes? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!