Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-02-14 12:57:15 19294

Én még nem voltam ilyen helyzetben. Szerintem mindenképp össze lehet szoktatni őket. Úgy kezd, hogy felügyelet mellett, szagolgassák egymást, aztán szépen lehet tovább menni, ahogy látod hogy tetszenek egymásnak.

De vigyázz, a kutyusnak meglegyen minden oltása, és egészséges legyen, nehogy a macsek elkapjon valamit.

Majd írj, hogy mi történt!

A hozzászólás:
Csibenyusz Creative Commons License 2012-02-13 20:22:03 19293

Sziasztok! Láttam hogy sok jó tanáccsal tudtok szolgálni kényes helyzetekben is, remélem nekem is tudtok segíteni! 6 éves brit macsekom mellé kell befogadnunk pár hétre egy kiskutyát. A kutya még pöttöm, 6 hetes múlt attól nem tartok hogy az ő irányából bármi gond lehet. Viszont a macsekom rettenetesen "egyke", kutyát sem nagyon látott még, és rendkívül antiszociális. Azt szinte borítékolni lehet hogy lesznek pofonok meg nagy fújás-morgás a kicsire, de nagyon tartok tőle hogy nehogy komolyabb kárt okozzon a kutyusnak... Persze állandó felügyelet, szükség esetén szétzárás, tehát amit a józan ész és a logika megkíván. De hátha vannak valami trükkök amivel könnyebb...(?)  Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudtok pár tanácsot adni hogy miként úszhatjuk meg ezt szemkikaparás nélkül?  Előre is ezer köszönet!! Csibe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!