|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-02-14 12:57:15
|
19294
|
Én még nem voltam ilyen helyzetben. Szerintem mindenképp össze lehet szoktatni őket. Úgy kezd, hogy felügyelet mellett, szagolgassák egymást, aztán szépen lehet tovább menni, ahogy látod hogy tetszenek egymásnak.
De vigyázz, a kutyusnak meglegyen minden oltása, és egészséges legyen, nehogy a macsek elkapjon valamit.
Majd írj, hogy mi történt! |
|
A hozzászólás:
 |
Csibenyusz
2012-02-13 20:22:03
|
19293
|
Sziasztok! Láttam hogy sok jó tanáccsal tudtok szolgálni kényes helyzetekben is, remélem nekem is tudtok segíteni! 6 éves brit macsekom mellé kell befogadnunk pár hétre egy kiskutyát. A kutya még pöttöm, 6 hetes múlt attól nem tartok hogy az ő irányából bármi gond lehet. Viszont a macsekom rettenetesen "egyke", kutyát sem nagyon látott még, és rendkívül antiszociális. Azt szinte borítékolni lehet hogy lesznek pofonok meg nagy fújás-morgás a kicsire, de nagyon tartok tőle hogy nehogy komolyabb kárt okozzon a kutyusnak... Persze állandó felügyelet, szükség esetén szétzárás, tehát amit a józan ész és a logika megkíván. De hátha vannak valami trükkök amivel könnyebb...(?) Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudtok pár tanácsot adni hogy miként úszhatjuk meg ezt szemkikaparás nélkül? Előre is ezer köszönet!! Csibe |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|