Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kozso1 Creative Commons License 2012-02-13 18:30:20 4186

Én rádbízom, csak meg ne harapjon!

Persze szép állat, kivéve a rühes kinézetűeket amiket egyre gyakrabban lehet látni.

Mi egy tanya szerü helyen laktunk, ahol nem kerítettük be a tyukokat, mert akkor nem tudnak gyöpözni. Nálunk is örökös problémát okozott. Volt arra példa, hogy egy nyáron keresztül minden délbe megjelent. Szóltunk a csősznek is, mikor elbújt várta a komát persze az nem jött...

Azt senki nem tudta megmagyarázni, hogy kerítsem be, mégis mennyibe kerülne bekeríteni úgy, hogy a róka ne férjen hozzá, kotorja ki, ugorja át.

Persze nézőpont kérdése az egész, de ezeknek a dögöknek főleg falu szélén még erődítményt is lehetne állítani, mert nem egy helyen tudok olyat, hogy a róka miatt szüntették meg a baromfi udvar.

 

Előzmény:
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2011-10-29 07:32:52 4169

Üdv szakértők!

Rókával kapcsolatban vannak kérdéseim:

Tyúkjaim dézsmálása közben (világos nappal) tetten érés esetén milyen

lehetőségeim vannak a "komával" szemben?

Ha fogságba ejtettem mi a teendőm?

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!