|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kozso1
2012-02-13 18:30:20
|
4186
|
Én rádbízom, csak meg ne harapjon!
Persze szép állat, kivéve a rühes kinézetűeket amiket egyre gyakrabban lehet látni.
Mi egy tanya szerü helyen laktunk, ahol nem kerítettük be a tyukokat, mert akkor nem tudnak gyöpözni. Nálunk is örökös problémát okozott. Volt arra példa, hogy egy nyáron keresztül minden délbe megjelent. Szóltunk a csősznek is, mikor elbújt várta a komát persze az nem jött...
Azt senki nem tudta megmagyarázni, hogy kerítsem be, mégis mennyibe kerülne bekeríteni úgy, hogy a róka ne férjen hozzá, kotorja ki, ugorja át.
Persze nézőpont kérdése az egész, de ezeknek a dögöknek főleg falu szélén még erődítményt is lehetne állítani, mert nem egy helyen tudok olyat, hogy a róka miatt szüntették meg a baromfi udvar.
|
|
Előzmény:
 |
gr82wök6ószfater
2011-10-29 07:32:52
|
4169
|
Üdv szakértők!
Rókával kapcsolatban vannak kérdéseim:
Tyúkjaim dézsmálása közben (világos nappal) tetten érés esetén milyen
lehetőségeim vannak a "komával" szemben?
Ha fogságba ejtettem mi a teendőm?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|