Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 17:53:31 6809

A tesztek szerint pedig egy elég gyengécske objektív, de nekem az átfogása megfele a hétköznapokhoz.

Mondjuk egy 15-85 és 70-200 F/4 páros jóbb lenne :-)

A hozzászólás:
Moris721 Creative Commons License 2012-02-13 17:47:46 6808

Nekem úgy tűnik,hogy szebb a rajzolata!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 06:19:53 6807

Miben más? A kisebb átfogást leszámítva?

Én különben szívesen cserélném 15-85 is USM-re :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!