|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
erdeizola
2012-02-13 12:57:37
|
201
|
Költözés miatt, eladjuk a feleslegessé vált étkező garnitúránkat! Ha érdekel téged, vagy tudsz valakit akit érdekelne, kérlek szólj! Néhány infó a bútorról: -tömör diófa! -Toscana a neve, tradicionális részben kézzel készült! -a tálaló méretei: szélesség: 220 cm magasság: 230 cm mélység: 47 cm A tálaló szerkény 2 részből áll. Felső rész 4 üvegajtós, polcos. Én borokkal, étkészletekkel rendeztem be. Az alsó részen van 2 fiók alatt 2 ajtó. Középen 2 ajtó és egy rejtett kihúzható írólap. Az egész szekrény tömörfából készült. Nem tartalmaz semmilyen "gagyi" anyagot!
az asztal méretei: szélesség: 100 cm hosszúság csukott állapotban: 170 cm hosszúság nyitott állapotban: 220 cm Az asztal nagyobbítható. Határozott megjelenésű, porfilmart, ovális lábbal.
A székek bőr kárpitozottak, háttámlai profilmartak, nagyon kényelmesek. A szett ára újonnan 1.026.000 Ft! Igazi értékes, exkluzív darab! Befektetésnek is kiváló! 2 éve vettem, használtan 800.000 Ft-ért. Az első tulaj 4 évig használta, aztán azért adta el, amiért most én is. Ha nem költöznék nem adnám el, csak sajnos nem tudom magammal vinni. A leinformálhatóság érdekében csatolok képeket a gyártó honlapjáról |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|