|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-02-13 20:45:18
|
6811
|
| A havas macskás témában készült sorozatban van 1-2 elég lágyra és az élesség határán lévő fotó. Ami lehet ugyan rossz beállítás is, még ismerkedem a kitobi után vele, de pl. az átfogás és az IS és az USMes fókusz jó. Amúgy egy 1000Dn van. |
|
 |
Moris721
2012-02-13 17:47:46
|
6808
|
Nekem úgy tűnik,hogy szebb a rajzolata! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-02-13 06:19:53
|
6807
|
Miben más? A kisebb átfogást leszámítva?
Én különben szívesen cserélném 15-85 is USM-re :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-02-13 05:33:11
|
6806
|
| Kicsit más mint a 17-85 IS USM... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|