Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 20:45:18 6811
A havas macskás témában készült sorozatban van 1-2 elég lágyra és az élesség határán lévő fotó. Ami lehet ugyan rossz beállítás is, még ismerkedem a kitobi után vele, de pl. az átfogás és az IS és az USMes fókusz jó. Amúgy egy 1000Dn van.
Moris721 Creative Commons License 2012-02-13 17:47:46 6808

Nekem úgy tűnik,hogy szebb a rajzolata!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 06:19:53 6807

Miben más? A kisebb átfogást leszámítva?

Én különben szívesen cserélném 15-85 is USM-re :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-02-13 05:33:11 6806
Kicsit más mint a 17-85 IS USM... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!