Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-19 13:27:51 84

Vannak fizikai tőrvények. Pl. áramló levegőnek szívóhatása van. Mikor ezt leírtam lehülyéztek .

Valakinek van mérnöki diplomája és megcáfol azzal, hogy ő mérnők ezzel magát minösíti .

Bebiflázott ügyesen mindent de gondolkodni nem tanították meg .

Prof Öveges József legkedvesebb kísérleteim-be mutatja egy fújó porszívóval meg egy pingponglabdával a levegőben maradt .

Én a szabályzókat azért kezdtem csinálni, hogy sok kellemetlenségtől meg kíméljem a kezdőket .

Mivel nem vagyok rá utalva nem érint lehet egyszerű . két állású szabályzót is használni .

Még digitálist is ha nem PWM .

A pl masina csak PWM szabályzót használ . A mini-max csak PWM szabályzót használ

A román csodába csak PWM szabályzó van

Amit fel tetem idézetet egy ipari keltetős írta nekem .

A rossz indulat fröcsög az istván56ból mert leírtam ilyen emberek miatt tart itt az ország.

fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 21:01:04 80

Az igazság az, hogy nem értek hozzá hogyan lehet e-mail cimet hozzá , hogy kiírja, mert a fiam amikor nálunk járt  Ő csinálta meg, hogy beléphessek. Ő tudja miért nem írt címet, gondolom, hogy feleslegesen ne kldjenek levelet. Én műszaki emberke vagyok nem számitógép zseni, de az én koromban nem is kelltöbbet tudni erről.

De nem aggaszt, hogy ide nem jövök többet, van másik keltetős és ot nem szóltak, hogy nincs e- mail címem. Gondolom nem is kötelező, mert akkor nem tudott volna regisztrálni.

A hozzászólás:
Istvan56 Creative Commons License 2012-02-12 20:37:04 79

Teszi ezt évek óta !!!

Magának ír leveleket alliasok alatt így árulja a kütyüket és sajnos igaz sajnos amíg ló..r van veréb is van sokan bedölnek az ajánlatnak.

Előzmény:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 20:05:28 78

Ok megértettem, visz-lát. 

De te viszont magadnak is írtál itt levelet, más nevével. No comment.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!