|
|
|
|
 |
fürj999
2012-02-12 20:05:28
|
78
|
Ok megértettem, visz-lát.
De te viszont magadnak is írtál itt levelet, más nevével. No comment. |
|
 |
Istvan56
2012-02-12 19:59:20
|
77
|
"Még egy apróság. az anonim e-mail cimes felszólalókat nem szívesen látok."
Még szerencse nem a sajátod !!
Én meg a sok átgondolatlan hsz-t a részedről!!
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-02-12 19:55:04
|
76
|
Azt hibáztad el, a pl masina egy kiváló, jól megszerkesztett gépcsoport .
A legkisebb gép már nem forgalmazzák, kézi szabályzós volt.
szabályzós gépek, a karika cekások is megtervezett. A meleg áramlása és az infra sugárzás és az alulról jővő hüvős mind kell az optimális kelésnek. ezt biologusok és mérnökök átgondolták. A szomszédomba használnak ijet évek óta , semmi bajuk nincs.
Még egy apróság. az anonim e-mail cimes felszólalókat nem szívesen látok.
|
|
Előzmény:
 |
fürj999
2012-02-12 17:38:56
|
73
|
Szia
Nem tom , mi rosszat írtam ? A keltetőgép hőfokszabályozó a többi nélkül nem ér semmit. Hiába van nekem szuper szabáyozóm, ha a többi paramétert nem tartom be. Én úgy érzem nem írtam csapdát és nem is akarok becsapni senkit.
Csak tanácsot adtam.
Bocs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|