Keresés

Részletes keresés

fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 20:05:28 78

Ok megértettem, visz-lát. 

De te viszont magadnak is írtál itt levelet, más nevével. No comment.

Istvan56 Creative Commons License 2012-02-12 19:59:20 77

"Még egy apróság. az anonim e-mail cimes felszólalókat nem szívesen látok."

 

Még szerencse nem a sajátod !!

 

Én meg a sok átgondolatlan hsz-t a részedről!!

  

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-02-12 19:55:04 76

Azt hibáztad el, a pl masina egy kiváló, jól megszerkesztett gépcsoport . 

A legkisebb gép már nem forgalmazzák, kézi szabályzós volt.

szabályzós gépek, a  karika cekások is  megtervezett. A meleg áramlása és az infra sugárzás és az alulról jővő hüvős mind kell az optimális kelésnek. ezt biologusok és mérnökök átgondolták. A szomszédomba használnak ijet  évek óta , semmi bajuk nincs.

Még egy apróság. az anonim e-mail cimes felszólalókat nem szívesen látok.

  

Előzmény:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 17:38:56 73

Szia

Nem tom , mi rosszat írtam ? A keltetőgép hőfokszabályozó a többi nélkül nem ér semmit. Hiába van nekem szuper szabáyozóm, ha a többi paramétert nem tartom be. Én úgy érzem nem írtam csapdát és nem is akarok becsapni senkit. 

Csak tanácsot adtam.

Bocs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!