Kedves Gyuri 1027!
Egy cicához valóban nem kell használati utasítás, de.
Itt jön a nagy de.
Az a cicafajta, amilyet te szeretnél az jóval kényesebb mint egy házi-mix cica. Én is allergiás vagyok a cicára, sőt a kutyára, porra, mindenre. Ehhez képest, volt egy macskánk aki majdnem 20 évig élt, vagy kutyánk, tyúkjaink és miegyéb. Nagyon megemelkedtek az állatorvosi költségek is és én azt mondanám neked jó szívvel, hogy ha idáig csak kinti cicátok volt és ezt "szoktátok" meg, akkor én továbbra is csak azt mondanám, - mégha a nap 99 %-ában is bennt lenne a lakásban, lenne bent alomtálcája, miegyébje -, hogy egy édes, tündéri keverék cicát válassz! Nem fogsz benne csalódni! :-)
Garantáltan, ugyanúgy meg fog téged venni "kilóra", mint egy fajtatiszta. :-)
Nekem is tetszik egyik, másik fajcica, gyönyörűségesek, de most inkább érzelmi és miegyéb okokból nincsen cicám.
Üdv, NC
(Kieg.: a cicaszőrt a lakásból bárhonnan fel tudod szedni a gurulgatós szöszhengerrel, ára/darab kb. 200 forint ami sokáig elég) |