Keresés

Részletes keresés

Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-12 18:13:30 7294

Üdv.:)

nagyonszépen köszönöm, vannak nagyon szép hézi cicák, a mi Bandi-nk is gyönyörű volt.

csakhogy alergiás vagyok énis, tollra szőrre, miegyébre, parlagfűre... bár most jön a buktatő hogy ez fullra nem érdekel mert emmelett van kint nem kevés jószág amit dögönyözhetek, sokszor majd meg fulladok a köhögéstől de hát mit tehetek szeretem az állatok nélkülük kampón lennék...

a bandit is csak azért nem engedtük be mert szőrözött... édesanyám haja meg az égnek meredt...

egy szőrtelen cica talán nem annyira (minekmondják hipoalergén vagy nemtom) na kíméletessebb nekem is meg másnak is nekem az alergiámra, anyunak a hajára:)

 

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2012-02-12 17:46:55 7293

Kedves Gyuri 1027!

Egy cicához valóban nem kell használati utasítás, de.

Itt jön a nagy de. 

Az a cicafajta, amilyet te szeretnél az jóval kényesebb mint egy házi-mix cica. Én is allergiás vagyok a cicára, sőt a kutyára, porra, mindenre. Ehhez képest, volt egy macskánk aki majdnem 20 évig élt, vagy kutyánk, tyúkjaink és miegyéb. Nagyon megemelkedtek az állatorvosi költségek is és én azt mondanám neked jó szívvel, hogy ha idáig csak kinti cicátok volt és ezt "szoktátok" meg, akkor én továbbra is csak azt mondanám, - mégha a nap 99 %-ában is bennt lenne a lakásban, lenne bent alomtálcája, miegyébje -, hogy egy édes, tündéri keverék cicát válassz! Nem fogsz benne csalódni! :-)

Garantáltan, ugyanúgy meg fog téged venni "kilóra", mint egy fajtatiszta. :-)

Nekem is tetszik egyik, másik fajcica, gyönyörűségesek, de most inkább érzelmi és miegyéb okokból nincsen cicám.

Üdv, NC

 

(Kieg.: a cicaszőrt a lakásból bárhonnan fel tudod szedni a gurulgatós szöszhengerrel, ára/darab kb. 200 forint ami sokáig elég)

Előzmény:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-12 16:03:02 7292

50 igen de az összes bevétel havi 108.

nem vitatkozom ink belesek egy menhelyre hátha szerencsével járok, de tenyésztő a lebiztossab... és igy nem kell senkinek magyarázkodnom hogy mit hogy miképp

10éves koromban sem kaptam használati utasítást az állatokhoz, most meg már tudom mi kell az állatoknak!

eddig is volt macskánk, csak kint... akk nem tudom hogy egy szfinxhez miért kéne használati utmutató...

nem kopasz amugyse... mert nagyon pelyhes kis vékony szőre valamennyi van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!