Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-02-12 19:55:04 76

Azt hibáztad el, a pl masina egy kiváló, jól megszerkesztett gépcsoport . 

A legkisebb gép már nem forgalmazzák, kézi szabályzós volt.

szabályzós gépek, a  karika cekások is  megtervezett. A meleg áramlása és az infra sugárzás és az alulról jővő hüvős mind kell az optimális kelésnek. ezt biologusok és mérnökök átgondolták. A szomszédomba használnak ijet  évek óta , semmi bajuk nincs.

Még egy apróság. az anonim e-mail cimes felszólalókat nem szívesen látok.

  

55törpe Creative Commons License 2012-02-12 19:29:08 75

Semmi baj nics veled csak a +téma hozzászólásóat szabad  irni épitő jellegüeket .

A mostani az rendhagyó de megértem ha magadra vetted .

Véleményt írtál , ami ha nem mindent osztok de a véleményed , az nem baj  felesleges dolgokat kitőrőltettem . ezt szeretném elkerűlni.

Istvan56 Creative Commons License 2012-02-12 18:13:53 74

Kérlek azt hibáztad el, hogy kétségbe merted vonni "törperős" doktori értekezését !

 

Ez főbenjáró bűn tessék vezekelni pitizni térdre rogyni és rendelni kedves druszám ! megbocsát hidd el.

 

 

István

A hozzászólás:
fürj999 Creative Commons License 2012-02-12 17:38:56 73

Szia

Nem tom , mi rosszat írtam ? A keltetőgép hőfokszabályozó a többi nélkül nem ér semmit. Hiába van nekem szuper szabáyozóm, ha a többi paramétert nem tartom be. Én úgy érzem nem írtam csapdát és nem is akarok becsapni senkit. 

Csak tanácsot adtam.

Bocs

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-02-08 20:01:45 71

Szoritkozzunk a témához KELTETŐ HŐFOKSZABÁLZÓ .

Egykezdő kérdezhet . Egy idős nagytapastalatú  segíthet. De midenki saját belátása szerint .

Minden újszülőtt kezdő de lehet még idős és tapasztalt . De ha tudok csapdát meg ovom az ifjuságot . De nem kimélem meg az élettől .

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!