|
|
|
|
 |
Gyuri1027
2012-02-12 01:46:48
|
7284
|
költségesnek költséges igen...
de ha egyszer az ember ezt szeretné?
ez olyan mint a gyerek vállalás... egy életre szól... sok pénz mégis születnek folymatban a gyerekek.... nekem mostanában nem lessz... helyette egy cirmos:)
|
|
A hozzászólás:
 |
juds
2012-02-11 23:00:09
|
7282
|
"az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...
mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)"
Sima hazi macskanak az eltartasa is sok penzbe kerul...kell neki kefe? szortelen maccsnak biztos nem kell. De viszont kell az osszes tobbi, sot meg tobb is, mert kulon ra kell figyelni a borapolasra is...
Teccik, teccik de a kifizetes utan is penzbe kerul, akarhogyan "Ok teccenek" utanna is koltsegesek... |
|
Előzmény:
 |
Kiváló Postafiók
2012-02-11 14:54:36
|
7275
|
Bizony, nagy luxus az állattartás. Meglepő, hogy pont egy ilyen luxus cicára vágysz, amikor a menhelyek tele vannak édesebbnél édesebb jószágokkal.
Az állatorvost hogy tervezted, miből fogod fizetni?
Érdekelne, hogy szerinted mennyit fogsz erre költeni.
Továbbá érdekelne, hogy szerinted havonta mennyit fogsz macskakajára költeni.
Esetleg kefét, játékot veszel majd neki?
Kis ketrecet, hogy levidd az orvoshoz?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|