Keresés

Részletes keresés

Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-12 01:58:18 7285

nagyon hálás köszönet PanniF1.

 nem tudom miért van ennyire mindenki ellenem, de magam is érdekes fazon vagyok nem hétköznepi... akkor:) miről beszélünk?!

had én döntsem el mi tetszik... az egy dolog hogy sajnálom a pénzt mert másra is kéne.... de a cicára mint ahogy a többi állatra akkor is lessz:)

I LOVE ANIMAL:) németes voltam.. ha esetleg nem jól írtam XD

_nyunyuka Creative Commons License 2012-02-11 22:12:34 7280

Honlapjukon ilyen szöveg van:

 

A cicáink Fiv,Felv, Fip és HCm negatív teszttel rendelkeznek, amit évente ismétlünk.

 

Ez mi a frász? Sose csináltattunk ilyen teszteket, mégis tizen-x évig élt szinte az összes korábbi cicánk.

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-11 18:26:48 7278

Zaramon.hu

innen vették a két szépet. :-)

http://www.zaramon.hu/

Előzmény:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:57:32 7269

Hálás köszönet!!!:)

jóéjt:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!