|
|
|
|
 |
Gyuri1027
2012-02-12 01:58:18
|
7285
|
nagyon hálás köszönet PanniF1.
nem tudom miért van ennyire mindenki ellenem, de magam is érdekes fazon vagyok nem hétköznepi... akkor:) miről beszélünk?!
had én döntsem el mi tetszik... az egy dolog hogy sajnálom a pénzt mert másra is kéne.... de a cicára mint ahogy a többi állatra akkor is lessz:)
I LOVE ANIMAL:) németes voltam.. ha esetleg nem jól írtam XD |
|
 |
_nyunyuka
2012-02-11 22:12:34
|
7280
|
Honlapjukon ilyen szöveg van:
A cicáink Fiv,Felv, Fip és HCm negatív teszttel rendelkeznek, amit évente ismétlünk.
Ez mi a frász? Sose csináltattunk ilyen teszteket, mégis tizen-x évig élt szinte az összes korábbi cicánk. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:57:32
|
7269
|
Hálás köszönet!!!:)
jóéjt:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|