Keresés

Részletes keresés

Kiváló Postafiók Creative Commons License 2012-02-12 14:15:20 7288

Nem tudom, konkrétan kit és miről beszélek le... 

De így már érthető, nem?

Állatot felelőséggel szabad csak vállalni, a költségek elég jól tervezhetőek. 

A posztoló leírta, hogy minimálbéren van, ebből nem telik macskára. 

Itt már többen megértették, hogy az állatnak a bekerülési költsége a legkevesebb. Utána viszont minden fixköltség, azaz nem lehet kibújni alóla - ezt a részt sokan nehezen fogadják el.

A hozzászólás alapján nekem nem tűnik felelősségteljesnek, ezért kérdeztem rá a konkrét terveire.

 

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-11 18:25:50 7276

Hali!

 

Le akarod beszélni, de csak erről a fajtáról? :-((

 

Állatorvos mindnek kell, kaja is, játék, gondoskodás is. Ketrec is, az orvoshoz. Ha ezt szereti, szerintem hadd szeresse. :-))

Előzmény:
Kiváló Postafiók Creative Commons License 2012-02-11 14:54:36 7275

Bizony, nagy luxus az állattartás. Meglepő, hogy pont egy ilyen luxus cicára vágysz, amikor a menhelyek tele vannak édesebbnél édesebb jószágokkal.

Az állatorvost hogy tervezted, miből fogod fizetni? 

Érdekelne,  hogy szerinted mennyit fogsz erre költeni.

Továbbá érdekelne, hogy szerinted havonta mennyit fogsz macskakajára költeni. 

Esetleg kefét, játékot veszel majd neki? 

Kis ketrecet, hogy levidd az orvoshoz?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!