Keresés

Részletes keresés

Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-11 09:41:15 7274

nagyon szépen köszönöm:)

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-02-11 09:20:31 7272

Szia,

a decemberi kiállitáson volt szfinx és devon kölyök is.

Nézz körül: http://www.macskaegyesulet.hu (tenyésztök, a kategoriát nem tudom sajnos).

Szoktak a tenyésztök ivartalanitott felnött cicát ajándékozni is.

Sok sikert !

Előzmény:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:27:00 7266

jahhhaj de szééépek:$

 1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)

 az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...

mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)

ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!