|
|
|
|
 |
Gyuri1027
2012-02-11 09:41:15
|
7274
|
nagyon szépen köszönöm:) |
|
A hozzászólás:
 |
Lumiere du Soleil
2012-02-11 09:20:31
|
7272
|
Szia,
a decemberi kiállitáson volt szfinx és devon kölyök is.
Nézz körül: http://www.macskaegyesulet.hu (tenyésztök, a kategoriát nem tudom sajnos).
Szoktak a tenyésztök ivartalanitott felnött cicát ajándékozni is.
Sok sikert ! |
|
Előzmény:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:27:00
|
7266
|
jahhhaj de szééépek:$
1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)
az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...
mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)
ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/
köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|