|
|
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2012-02-11 09:24:01
|
7273
|
Nekem is szokni kellett a kopasz cicát, de annyira intelligens és annyira különleges volt, hogy nagyon hamar megszerettem: 2-vel voltak mellettünk a kiállitáson.
Nyáron, amikor Monika kiugrott az ajton és bepárzott a cirmossal: pont 2 ilyen kölyök született: 1 cirmi és 1 kék (Marcsi és Khadi), majd hozok képet.
Kivánunk szép napot, jó hétvégét! |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-02-10 22:39:21
|
7268
|
Ilyen kopasz cicát se láttam még :-).
Valami hasonló jószággal kereszteződésből lehetett ez a cica-testvérpár? Fura volt a hosszúkás, kicsi fej, hozzá a nagy fülek.
 
|
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2012-02-10 22:22:23
|
7265
|
Hali!
Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|