Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-02-11 09:24:01 7273

Nekem is szokni kellett a kopasz cicát, de annyira intelligens és annyira különleges volt, hogy nagyon hamar megszerettem: 2-vel voltak mellettünk a kiállitáson.

 

Nyáron, amikor Monika kiugrott az ajton és bepárzott a cirmossal: pont 2 ilyen kölyök született: 1 cirmi és 1 kék (Marcsi és Khadi), majd hozok képet.

Kivánunk szép napot, jó hétvégét!

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-02-10 22:39:21 7268

Ilyen kopasz cicát se láttam még :-).

 

Valami hasonló jószággal kereszteződésből lehetett ez a cica-testvérpár? Fura volt a hosszúkás, kicsi fej, hozzá a nagy fülek.

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:22:23 7265

Hali!

Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!