|
|
|
|
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:57:32
|
7269
|
Hálás köszönet!!!:)
jóéjt:) |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-02-10 22:36:56
|
7267
|
az ötlet nem rossz, nézz körül az állatotthonoknál is, pl. Noé... hátha.
rákérdeztem a cicusok gazdijánál, ha jön valami válasz, írok. :-)
Jó éjt! |
|
Előzmény:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:27:00
|
7266
|
jahhhaj de szééépek:$
1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)
az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...
mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)
ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/
köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|