Keresés

Részletes keresés

Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:57:32 7269

Hálás köszönet!!!:)

jóéjt:)

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:36:56 7267

az ötlet nem rossz, nézz körül az állatotthonoknál is, pl. Noé... hátha.

rákérdeztem a cicusok gazdijánál, ha jön valami válasz, írok. :-)

 

 

Jó éjt!

Előzmény:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:27:00 7266

jahhhaj de szééépek:$

 1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)

 az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...

mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)

ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!