|
|
|
|
 |
Kiváló Postafiók
2012-02-11 14:54:36
|
7275
|
Bizony, nagy luxus az állattartás. Meglepő, hogy pont egy ilyen luxus cicára vágysz, amikor a menhelyek tele vannak édesebbnél édesebb jószágokkal.
Az állatorvost hogy tervezted, miből fogod fizetni?
Érdekelne, hogy szerinted mennyit fogsz erre költeni.
Továbbá érdekelne, hogy szerinted havonta mennyit fogsz macskakajára költeni.
Esetleg kefét, játékot veszel majd neki?
Kis ketrecet, hogy levidd az orvoshoz?
|
|
 |
Lumiere du Soleil
2012-02-11 09:20:31
|
7272
|
Szia,
a decemberi kiállitáson volt szfinx és devon kölyök is.
Nézz körül: http://www.macskaegyesulet.hu (tenyésztök, a kategoriát nem tudom sajnos).
Szoktak a tenyésztök ivartalanitott felnött cicát ajándékozni is.
Sok sikert ! |
|
 |
PanniF1
2012-02-10 22:36:56
|
7267
|
az ötlet nem rossz, nézz körül az állatotthonoknál is, pl. Noé... hátha.
rákérdeztem a cicusok gazdijánál, ha jön valami válasz, írok. :-)
Jó éjt! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:27:00
|
7266
|
jahhhaj de szééépek:$
1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)
az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...
mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)
ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/
köszi |
|
Előzmény:
 |
PanniF1
2012-02-10 22:22:23
|
7265
|
Hali!
Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|