Keresés

Részletes keresés

Kiváló Postafiók Creative Commons License 2012-02-11 14:54:36 7275

Bizony, nagy luxus az állattartás. Meglepő, hogy pont egy ilyen luxus cicára vágysz, amikor a menhelyek tele vannak édesebbnél édesebb jószágokkal.

Az állatorvost hogy tervezted, miből fogod fizetni? 

Érdekelne,  hogy szerinted mennyit fogsz erre költeni.

Továbbá érdekelne, hogy szerinted havonta mennyit fogsz macskakajára költeni. 

Esetleg kefét, játékot veszel majd neki? 

Kis ketrecet, hogy levidd az orvoshoz?

 

 

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2012-02-11 09:20:31 7272

Szia,

a decemberi kiállitáson volt szfinx és devon kölyök is.

Nézz körül: http://www.macskaegyesulet.hu (tenyésztök, a kategoriát nem tudom sajnos).

Szoktak a tenyésztök ivartalanitott felnött cicát ajándékozni is.

Sok sikert !

PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:36:56 7267

az ötlet nem rossz, nézz körül az állatotthonoknál is, pl. Noé... hátha.

rákérdeztem a cicusok gazdijánál, ha jön valami válasz, írok. :-)

 

 

Jó éjt!

A hozzászólás:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:27:00 7266

jahhhaj de szééépek:$

 1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)

 az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...

mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)

ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/

köszi

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:22:23 7265

Hali!

Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!