|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2012-02-10 22:39:21
|
7268
|
Ilyen kopasz cicát se láttam még :-).
Valami hasonló jószággal kereszteződésből lehetett ez a cica-testvérpár? Fura volt a hosszúkás, kicsi fej, hozzá a nagy fülek.
 
|
|
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:27:00
|
7266
|
jahhhaj de szééépek:$
1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)
az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...
mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)
ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/
köszi |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-02-10 22:22:23
|
7265
|
Hali!
Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

|
|
Előzmény:
 |
Gyuri1027
2012-02-10 22:02:05
|
7264
|
Sziasztok:)
még új vagyok ezen a fórumon és csak egy pár kérdésem lenne...
tud valaki közületek szfinx, cornish rex, vagy devon rex kiscicát???
már nagyon régóta szeretnék egy benti cicát, és lehetőleg kopaszat:) vagy csak negyon rövid szőrüt:) nagyon tetszenek:)
köszi:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|