Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2012-02-10 22:39:21 7268

Ilyen kopasz cicát se láttam még :-).

 

Valami hasonló jószággal kereszteződésből lehetett ez a cica-testvérpár? Fura volt a hosszúkás, kicsi fej, hozzá a nagy fülek.

Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:27:00 7266

jahhhaj de szééépek:$

 1000% ra nem mondom de ha megérdeklődöd nekem azt megköszönöm:)

 az áruk az csillagászati amúgy, expresszen 110.000.-ért néztem:( de sajna annyit nem tudok rá áldozni 50.000.- fos fizetésből...

mindíg kifogom az olyan dolgokat amik a leg költségesebbek... de hiába nekem ők teccetek mindig is :)

ismerősömek is van egy gyönyörű lány, menhelyről hozta a mázlista ingyen még kölyök korába... csak sajnos ivartalanították :/

köszi

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-02-10 22:22:23 7265

Hali!

Nekem van az ismerőseim között egy családnál két ilyen cica. Járjak utána Neked, honnan vannak?

 

Előzmény:
Gyuri1027 Creative Commons License 2012-02-10 22:02:05 7264

Sziasztok:)

még új vagyok ezen a fórumon és csak egy pár kérdésem lenne...

 tud valaki közületek szfinx, cornish rex, vagy devon rex kiscicát???

 már nagyon régóta szeretnék egy benti cicát, és lehetőleg kopaszat:) vagy csak negyon rövid szőrüt:) nagyon tetszenek:)

köszi:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!